2009 m. gruodžio 29 d., antradienis

Įžiebta Kalėdų eglutė

Šeštadienio pavakarę daugelis Miklusėnų gyventojų traukė seniūnijos centro link. Čia, prie buvusios pradinės mokyklos pastato, auga didelės eglės. Vieną iš jų šventoms Kalėdoms nutarė papuošti Miklusėnų bendruomenės taryba ir į šią šventę sukvietė kaimo žmones. Jų susirinko labai daug: juk toks įvykis vyksta pirmą kartą!
Miklusėnų bendruomenės pirmininkas Albinas Nemunaitis pasveikino visus su artėjančiomis šventomis Kalėdomis, kurios yra tarsi priminimas, kad žmonės turi mylėti vienas kitą, rūpintis artimaisiais, prisiminti tuos, kurie toli nuo namų.
Susirinkusieji plojimais sutiko pirmuosius Kalėdų eglutės girliandų žybsnius, juos palydėjo ryškiaspalviai fejerverkai.
Alytaus seniūnijos seniūnas Visvaldas Dumbliauskas pasidžiaugė, kad Miklusėnuose šiemet įsikūrė visos seniūnijos centras, kad buriasi kaimo bendruomenė, kuria savo tradicijas, ir palinkėjo visiems susirinkusiems tokių tikrų Kalėdų švenčių kaip ir papuošta bendruomenės eglė.
- Kalėdos yra šeimos šventė, lai ji į kiekvienus namus atneš kuo daugiau džiaugsmo ir šviesos. Tegu ir Miklusėnai būna kaip viena graži šeima, kurioje vienas kitą myli, gerbia ir padeda - kalbėjo Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Nedzinskas.
Renginyje dalyvavo Alytaus rajono tarybos nariai Juozas Lasickas ir Aloyzas Jaciunskas. Pastarasis taip pat pasveikino savo kaimo žmones, priminė, kad praėjusius metus žymėjo Lietuvos valstybės tūkstantmetis, kurį savo pirmaisiais prasmingais darbais paminėjo ir gyvenvietės aktyvas, palinkėjo miklusėniškiams gražiai gyventi, prasmingai dirbti, linksmai švęsti.
Šios šventės dalyvius dar labiau pralinksmino pasirodęs Senelis Šaltis su Snieguole. Juos iš karto apsupo mažieji, su Snieguole prisiminė kalėdinius eilėraščius ir daineles. Buvo ir dovanų maišai: juk Senelį Šaltį parėmė Miklusėnų gyventojai Eugenijus ir Snieguolė Vichrovai, Aloyzas Jaciunskas ir Birutė Zabitienė. Tad saldainių užteko ir mažiesiems, ir suaugusiems.
Žmonės dar ilgai nesiskirstė, bendravo, kalbėjo apie naujus susitikimus. Visi liko dėkingi savo bendruomenės tarybai – Danutei Truskienei, Kęstučiui Čebatoriui, Renatui Žvaliauskui, pirmininkui Albinui Nemunaičiui ir seniūnui Visvaldui Dumbliauskui už gražų renginį, už įžiebtą prasmingo bendravimo viltį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą